2019 LİDER EĞİTİM YAZ OKULLARI

Yaz Okulu

Lider Eğitim 2019 Yaz Okulları Başlıyor!..

Lider Eğitim tarafından hazırlanan yaz okulu programlarının kayıtları başladı. 7-13 yaş aralığında bulunan erkek öğrencilerin, yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için özel olarak düzenlenen program 5 hafta (17 Haziran-19 Temmuz) sürecek.

Değerlerinle Değerlen!

Bu yaz Kur’ân-ı Kerîm, Temel Dînî Bilgiler, Adâb-ı Muâşeret ve Siyer-i Nebî dersleriyle dinimizin temellerini öğrenip şuurlu bir Müslüman olmanın gereklerini kavrayalım.

Ruha Şifa Etkinlikler

Yaz Okulu’nda ruhumuzu yoğuracak sanatsal ve kültürel etkinlikler de var!

Geleneksel el sanatlarından müze gezisine, sinemadan boğaz turuna ve daha nicelerine…

Bilim Yolculuğuna Var mısın?

Müslüman bilim adamlarının başarı öyküleri, teknoloji deneyimleri, bilim merkezi gezisi, eğlenceli bilimsel deneylerle bilimsel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Bilim dünyasının bilinmeyen yönlerini, tarihini ve kendisini tanımaya yönelik etkinlikler seni bekliyor!

Yaz Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı!

Yakın savunma, geleneksel okçuluk, halı saha ve yüzme etkinlikleriyle spor faaliyetlerini de unutmadık! Bu yaz bol bol gezeceğiz, eğleneceğiz, ter dökeceğiz…

Doğa Kampı’nı Seç, Tabiatı Keşfet!

Şehrin sıkıcı havasından uzaklaşalım ve Kocaeli Aytepe’ye gidelim bu yaz. 19-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek iki farklı Doğa Kampı’nda;  macera parkuru, okçuluk, izcilik oyunları, oryantiring, takım oyunları, kamp ateşi gibi etkinliklerle güzel bir maceraya hazırlanın!

İzci Olmaya Ne Dersin?

19-25 Temmuz tarihleri arasında Ümraniye Kent Ormanı’nda gerçekleştireceğimiz Aday İzci Kampı’na katılarak Türkiye İzcilik Fedarasyonu’nun resmi izcisi olabilirsin.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sana en yakın yaz okulumuzu hemen arayarak bize ulaşabilirsin.

Kayıtlarımız dolmadan acele et!