Yükleniyor...
  • 18 Ağustos 2022
  • 21 Muharrem 1444
  • 18 Ağustos 2022
  • 21 Muharrem 1444
ramazan@lider.org.tr 0553 879 50 88 - 0552 692 57 44
  • 0553 879 50 88 - 0552 692 57 44

TAKVİM

ramazan-2022-gorevleri

Lider'de Ramazan, Kalplerde Kur'an Var!

Bu Ramazan'ı Lider Eğitim'de yüz yüze derslerle KUR'ÂN-I KERÎM'i gönlümüze, dilimize, aklımıza ve hayatımıza yazarak yaşıyoruz.

Günlük görevlerle Ramazan ayını tam bir heyecanla yaşayacak; dahil olduğun arkadaş grubunla, hep birlikte belirleyeceğimiz bir yerde, cumartesi günleri yüz yüze derslerimizi yapacağız.

Her cuma akşamı harika etkinliklerle Ramazan'ın getirdiği neşeye, birlik ve beraberliğe ortak olurken, pazar günleri ise Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz söyleşilere ailece katılacağız.

Ramazan programımızın sonunda ise sürpriz ödüllü; "ailece" dahil olacağımız harika bir Kahoot yarışması ise bizleri bekliyor olacak.

Kadir Gecemizi huşû ile ihya ederken, Ramazan Bayramı'na heyecanla gireceğiz.

Haydi, sen de bu heyecana ortak ol...

Ramazan 2022

Kur'an'ı Gönlüne Yaz

(Birinci Hafta)

Bu dersimizde Kur'ân-ı Kerîm'i gönlümüze yazıyoruz. Yüreğimizin en temiz yerine bu sevgiyi daha da yeşertecek tohumlar ekiyoruz.


Kur'an'ı Diline Yaz

(İkinci Hafta)

Bu dersimizde Kur'ân-ı Kerîm'i dilimize yazıyoruz. Sözlerimizi en mübarek kelimelerle süslüyor, Rabbimizin ayetlerini huzur ve neşeyle okuyoruz.

Kur'an'ı Aklına Yaz

(Üçüncü Hafta)

Bu dersimizde Kur'ân-ı Kerîm'i aklımıza yazıyoruz. Rabbimizin sözlerini hem aklımıza hem ruhumuza taşıyor, dillerimizden hiç düşmeyecek ayetler öğreniyoruz.

Kur'an'ı Hayatına Yaz

(Dördüncü Hafta)

Bu dersimizde Kur'ân-ı Kerîm'i hayatımıza yazıyoruz. Attığımız her adımı, yaptığımız her işi, söylediğimiz her sözü Rabbimizin hoşnut olacağı şekilde yapıyoruz.

Ramazan'a Veda, Bayrama Merhaba

(Beşinci Hafta)

Bu dersimizde Ramazan'a veda ederken, bayrama merhaba diyeceğiz. Geride bıraktığımız güzel günleri; zihimize ve kalbimize işleyip Ramazan Bayramı'na hep birlikte "Merhaba" diyeceğiz.Programımız İstanbul'da ikamet eden öğrencilere yöneliktir.
Programımız ücretsizdir.

"6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ LİDER EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TARAFINDAN HİÇBİR KİŞİ, KURUM ve KURULUŞLA PAYLAŞILMAMAKTADIR."
* TC kimlik numaraları, fatura bilgisi için gereklidir.

0

Salavat Çekildi

0

Kelime-i Tevhid Çekildi

0

Hatim Okundu

Lider Eğitim Değer Halkaları Programlarımız

Sec Bottom Mockup 2