ETKİLEŞİMLİ BİLİM SERÜVENİNE HAZIR MISIN?

0

Lider Eğitim ailesi olarak pandemi sürecinin başında yaptığımız Canlı Yayın Dizisi kapsamında gerçekleştirdiğimiz Evde Bilim Var etkinliğimizi, çevrimiçi eğitime dönüştürerek etkileşimli bir bilim serüvenine çıkıyoruz. 4 hafta sürecek Evde Bilim Var programımız kapsamında öğrencilerimizle her cumartesi 40 dakikalık eğitimler gerçekleştirerek; Fizik, Kimya, Elektrik ve Manyetizma alanlarında deneyler yapacağız.

Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizde öğrencilerimizle birlikte eğlenceli ve ilgi çekici fen deneyleri gerçekleştireceğiz. Fen deneylerinde kullanacağımız malzemeleri Lider Bilim Kiti şeklinde kayıt olan öğrencilerimize vereceğiz. Kayıt olan öğrencilerimiz Lider Bilim Kiti’ni kurumlarımızdan alabileceği gibi ödemeli olarak kargoyla da teslim alabilecek. Malzemeleri kendisi temin etmek isteyen velilerimiz için de malzeme listemizi paylaşacağız.

26 Aralık Cumartesi Günü başlayacak olan programımızın eğitim ücreti 100 TL, Lider Bilim Kiti’nin ücreti ise 100 TL olarak belirlendi. Programımıza aşağıdaki formu doldurarak veya 0555 097 48 45 numaralı telefonu arayarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi:

https://www.lider.org.tr/bilimveteknoloji/etkilesimli-bilim-seruvenine-hazir-misin.html

Paylaş

Comments are closed.