Evde Yazılımcı Var

0

Bilim ve Teknoloji çevrimiçi eğitim serisine Evde Yazılımcı Var programı ile devam ediyoruz. Evde Bilim Var ve Evde Mucit Var’dan sonra üçüncü çevrimiçi eğitimimizde bu sefer öğrencilerimizle kodlama eğitimi gerçekleştireceğiz. 3 gün sürecek Evde Yazılımcı Var programımızda öğrencilerimizle Milli Eğitim Bakanlığı tavsiyeli yerli kodlama platformu Hacker Can ile kodlamaya dair temel konuları uygulayarak işleyeceğiz. Oyun eşliğinde gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizde algoritmanın mucidi Harizmi’nin çalışmalarını, algoritma mantığını, döngüleri, değişkenleri ve kodlmaya dair birçok temel konuları işleyeceğiz. Programda gerçekleştireceğimiz Ödüllü Kodlama Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerimize ise sürpriz hediyelerimiz olacak.

10-11-12 Mayıs tarihlerinde tercih edeceğiniz seansa göre 1’er saatlik eğitimler şeklinde gerçekleştireceğimiz programımıza katılan tüm öğrencilerimize 6 aylık Hacker Can Lisansı da hediye edilecek.

Evde Yazılımcı Var programımızın katılım bedeli 100 TL olup, Türkiye’nin her yerinden katılıma açıktır. Programımıza aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Kontenjanımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz. Başka programlarda görüşmek üzere… 🙂

Paylaş

Comments are closed.