Lider Eğitim – 2016 Lise Başkanları Kampı

0

Bu yıl pilot uygulama olarak hayata geçen Lise Başkanları Kampı Anadolu’nun muhtelif 12 ilinden 64 Lise Başkanının katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

3 gün süren kamp programında İdris Topçuoğlu (Sosyal Girişimci Gençler), Adem Ergül (Hizmette Edep) Caner Akgün (Hasan El Benna’nın Hayatı) Orhan Kılınç (Tanışma Etkinlikleri ve Değerlendirme) Gökhan Çatak (Lise Çalışmaları Tecrübe Paylaşımı) eğitimleri verdi. Lise başkanlarının projelerini anlatmasıyla devam eden program Hasan El Benna’nın hayatını anlatan kitabın okunması ile Minyeli Abdullah filminin izlenmesi ve tahlillerinin yapılmasıyla devam etti.Osman Nuri Topbaş Hocaefendi ile de bir araya gelen lise başkanları İstanbul gezisinin ardından memleketlerine uğurlandılar.

Programın gerçekleşmesi ve organizasyonunu sağlayan Merkez Lise Komisyon Başkanı Caner Akgün’e, Merkez Lise Sekretarya ve Teşkilatlanma Başkanı Orhan Kılınç’a ve tüm katılımcı lise başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Sizde Anadolu Karakter Eğitimi Birimi tarafından organize edilen “Yarınlar İçin Gönüllüyüz” projesine katılarak  gençlik projelerine destek olabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi ve başvuru için. 

http://gonulluyuz.org/

Paylaş

Comments are closed.