Lider Eğitim 2018 Yaz Okulları Başlıyor

0

Lider Eğitim tarafından hazırlanan yaz okulu programlarının kayıtları başladı.7-13 yaş aralığında bulunan erkek öğrencilerin yaz mevsimini en iyi şekilde değerlendirmeleri için özel olarak düzenlenen program 6 hafta (25 Haziran-03 Ağustos) sürecek.

Değerlerinle Değerlen!

Bu yaz Kur’ân-ı Kerîm, Temel Dînî Bilgiler, Adâb-ı Muâşeret ve Siyer-i Nebî dersleriyle dinimizin temellerini öğrenip şuurlu bir Müslüman olmanın gereklerini kavrayalım.

Ruha Şifa Etkinlikler

Yaz Okulunda ruhumuzu yoğuracak sanatsal ve kültürel etkinlikler de var!
Geleneksel El Sanatlarından Müze Gezisine, Sinemadan Boğaz Turuna ve daha nicelerine…

Bilim Yolculuğuna Var mısın?

Bilim Tarihi ve Kültürü, Kodlama Eğitimi, Bilim Merkezi Gezisi, Eğlenceli Bilimsel Deneylerle bilimsel yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Bilim dünyasının bilinmeyen yönlerini, tarihini ve kendisini tanımaya yönelik etkinlikler seni bekliyor!

Yaz Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı!

Yakın Savunma, Geleneksel Okçuluk, Halı Saha ve Aqua Park etkinlikleriyle spor faaliyetlerini de unutmadık! Bu yaz bol bol gezeceğiz, eğleneceğiz, ter dökeceğiz…

Tabiatı Keşfet!Tarihe Dokun
Şehrin sıkıcı havasından uzaklaşalım ve Çanakkale’ye gidelim bu yaz.Çanakkale’yi gezmeye,görmeye ve şanlı ecdadımızı anmaya,bıraktığı tarihi mirası daha yakından tanımaya var mısınız? Doğada yaşama sanatı olan izcilik faaliyetlerini , İzciliğin Tarihini, Çadır Kurma, Düğüm Çeşitleri, İzcilik Oyunları, Oryantiring gibi etkinliklerle güzel bir maceraya hazırlanın!

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
Kendine en yakın yaz okulumuzu hemen arayarak bize ulaşabilirsin.
Sınırlı kontenjanlarımız dolmadan acele et!

Kayıt ve okul bilgileri için buraya tıklayınız.

Paylaş

Comments are closed.