Lider Eğitim “Yarınlar İçin Gönüllüyüz” projesi “Gençlik Liderliği Eğitim Kampı“

0

Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği Anadolu Karakter Eğitimi Birimi tarafından organize edilen “Yarınlar İçin Gönüllüyüz” projesi kapsamında “ Gençlik Liderliği Eğitim Kampı “ düzenlendi.
19-20 Aralık 2015 tarihinde Kayseri Kadir Has Kongre Merkezinde gerçekleştirilen eğitim kampı 120 Gençlik Lideri ve adayının katılımı ile coşkulu ve heyecanlı bir ortamda gerçekleştirildi.
Gençlik Liderliği Eğitim Kampına katılım sağlayan Gençlik Lideri ve adaylarımıza 2 gün süren eğitim kampında “Niçin Karakter Eğitimi Gönüllüsü Olmalıyız”, “Çocuk ve Karakter Eğitimi”, “Karakter Eğitiminde Materyal Kullanımı” , “Etkinliklerle Karakter Eğitimi”, “Grup Yönetimi ve Liderlik” konularından oluşan 30 saatlik eğitim verildi.
Lider Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Ufuk Eğitim ve Danışmanlık, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen programa katkı sağlayan organizasyon ekibi , yönetici , idareci ,eğitimcilerimiz , ev sahipliği yapan Erkam Eğitim ve programa katılım sağlayan gençlik liderlerimize teşekkür ederiz.

 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız..
www.gonulluyuz.org

Paylaş

Comments are closed.