LİSELİ GENÇLER BU KAMP KAÇMAZ!

0

Medeniyetin beşiği, Fatih’in şehri İstanbul’da bu yaz sizler için düzenlediğimiz “Payitaht Lise Yaz Kampı” inançtan ahlaka, spordan sanata, geziden iyilik faaliyetlerine ve daha birçok  detayı ile siz değerli liseli gençleri bekliyor…

Yoğun talep üzerine 2. kampımız için kayıtlar başladı!

  • 2. Payitaht Lise Kampı 24 Temmuz-05 Ağustos tarihleri arasında icra edilecektir.

Gençler, medeniyetlerin beşiği İstanbul’da bu yaz sizler için kaliteli bir kamp hazırladık. İnançtan ahlaka, spordan sanata, geziden iyilik faaliyetlerine bir çok detayı sizler için bir araya getirerek “Payitaht Lise Yaz Kampı”nı hazırladık.

Kampa başvuru için tıklayınız…

Kişisel Gelişiminize Pozitif Değer!
Namazı yaşamak, şuurlu Müslüman olmak, davasını sırtlanmış bir genç olabilmenin yollarını konuşacağız. Aksiyonel bir Müslüman olmanın gereklerini seminer dizisi haline getirdik.
İslam Coğrafyasını Tanıyoruz!
Ümmetin yaşadığı ve İslam Medeniyeti’nin mirasının izlerini taşıyan coğrafyaları keşfe çıkıyoruz. Ufkumuzda ümmet bilinciyle çevremize karşı farkındalık kazanmayı hedefliyoruz.
İyilikle Dolsun Yazın!
İnancımızın bize öğütlediği ahlakı yaşamaya ne dersin! Huzurevi ziyaret edelim bu yaz; mültecilerin evlerine misafir olalım. Fidan dikelim. İslamla Ahlaklanalım bu yaz!
Gezelim Öğrenelim!
İstanbul’un kalbine yolculuk yapmaya ne dersin! Selatin Camileri, Boğaz Turu, Müze gezileri, Kültür gezileriyle yaşayarak, gözlemleyerek öğrenmeye var mısın?
Hareket Burada!
Futbol oynalım 7 şerden! Aqua parkda soluklanalım ister misin? Film İzleyelim. Hareketli  bir yazı da ihmal etmeyiz böylece!
İLETİŞİM
Detaylı bilgi için: Enes Alamehmet 0216 341 18 99/ 0542 527 37 67
Paylaş

Bir Yorum Bırakın